21 березня у HUBі «Місто змістів» відбулося нагородження переможців конкурсу серед шкіл "Informer Info Day" і фотоконкурсу "Informer для бабусі/дідуся", у номінаціях яких виграла команда «Подільського ліцею».

25 лютого за сприяння ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у Подільському ліцеї був проведений воркшоп «My informer», у рамках якого  учні 10-М класу знімали короткі відеоролики про петиції, які вони хотіли б запровадити в нашому місті. За результатами конкурсу переможцями серед шкіл міста стала команда Подільського ліцею: Шеремета Дмитро, Ковальська Анна, Гурін Сергій, Найчук Олег. У подарунок кожен ліцеїст команди  отримав цінний приз – power bank, а всі інші учасники, які брали участь, отримали на згадку чашки та блокнотики «My informer».

Також під час заходу відбулося нагородження переможців фотоконкурсу "Informer для бабусі/дідуся". Перше місце серед претендентів здобула учениця 10-М класу Подільського ліцею Гірник Мирослава, яка в подарунок отримала не тільки радість за перемогу, а й корисну річ, яка знадобиться в навчанні та під час дозвілля – електронну книгу.

На заході ліцеїсти мали змогу познайомитися з презентацією інтегрованого мобільного додатку Informer із соціальними мережами, презентацією чат-бота, який на сьогодні вже функціонує, та покроковими візуальними презентаціями інструментів електронної демократії, які існують у Вінниці.

Вітаємо наших обдарованих ліцеїстів та дякуємо ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», яка організовує такі цікаві заходи для молоді міста!