4 квітня в гуртожитку ліцею відбулися «Ігри патріотів». Захід був проведений вихователем Сосновською Т.В. для усіх учнів гуртожитку, де в ігровій формі перевірили знання вихованцями української мови, географії України, олімпійського руху, видатних письменників, державних діячів, спортсменів нашої держави.

На початку заходу усіх було поділено на 2 команди, учні проявили творчість і креативність під час вибору назви для своїх команд – «Подільські патріоти» та «Слов’яни». Гра проходила в 4 раунди, кожен раунд ділився на 2, 3, а то й 6 турів. Варто зазначити, що під час проходження І раунду «Знавці рідної мови», вихованці показали гарні знання в поясненні значень фразеологізмів нашої мови. Цікаво ліцеїстам було відповідати на провокаційні запитання в ІІ раунді «Люби і знай свій рідний край». Проявили кмітливість і нестандартне мислення і в ІІІ раунді «Знавці Олімпійських ігор», де потрібно було одній команді за допомогою пантоміми зобразити певний вид спорту, а опонентам – відгадати . Знають наші учні, ким пишається Україна. Це вони продемонстрували в останньому раунді «Гордість України», де потрібно було відгадати за фотографією відомих письменників, державних діячів, спортсменів, науковців і т.д.

Підсумок гри ознаменувався дружньою перемогою обох команд. Подібні заходи розвивають пізнавальну активність учнів, пам’ять, формують креативну компетентність; виховують патріотизм, почуття гордості за свою державу, уміння співпрацювати в команді.

Головної мети заходу «Ігри патріотів» було досягнуто – учні гарно, весело, з користю провели час, отримали позитивні емоції та солодкі призи!