Відповідно до річного плану комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» на 2018-2019 навчальний рік та з метою активізації навчально-пізнавальної мотивації ліцеїстів, розвитку навичок побудови, проектування та дослідження різних фізичних та інформаційних об’єктів і моделей, у період з 08.04.2019 - 12.04.2019 було проведено тижневик фізики та інформатики.

08.04.2019 відповідно до затвердженого плану заходів для учнів 8-х класів було проведено серед учнів 8-М та 8-ІТ класу квест «Інформаційні пригоди». Організували інтелектуальне змагання вчителі інформатики Набалановська В.В. та Лєсова І.П.  Учням було запропоновано низку різноманих завдань на кмітливість, ерудованість та знань з предмету. У цікавій та запеклій боротьбі здобула перемогу команда дівчат з 8-ІТ класу.

78 ліцеїстів взяли участь у всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня".
Також відбулося нагородження призерів та учасників всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ в номінаціях "Технік-ерудит" та "Астроном-юніор", які проходили на засадах STEM-освіти. 25 учасників цих конкурсів, які відбулися у грудні 2018 року, були відзначені сертифікатами І і ІІ ступенів.

09.04.2019 вчителями інформатики Набалановською В.В., Сіраком С.В., Лєсовим В.Ю. та педагогом-організатором Шиманською А.С. для учнів 10-х класів було проведено позакласний захід «Двійковий батл», змагання з інформатики, яке передбачало розв'язання числених завдань на кмітливість, ерудованість та креативність. В ігровій формі ліцеїсти перевірили власні знання з інформатики та цікаво провели час. Для проведення заходу було залучено студентів-практикантів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

10.04.2019 вчителем фізики Блащуком А.П. було проведено виховний захід з фізики для учнів 10-ІТ класу «Фізичний релакс». Під час виховного заходу ліцеїсти мали можливість перевірити здобуті теоретичні знання у практичній діяльності. Під керівництвом вчителя інформатики Сірака С.В. чотири команди закладу взяли участь у пробному контесті міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC 2019, що відбувся на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

11.04.2019 у Подільскому ліцеї було проведено фінал конкурсу проектів з інформатики "PNTL iTalent" у категорії 10-11 класи. Ліцеїсти впродовж місяця, під керівництвом вчителів інформатики, працювали над програмною реалізацією власних ідей, розробкою графічних інтерфейсів та їх оптимізацією під різні пристрої. У фінальному етапі прийняли участь 17 старшокласників. Левова частка розробок - це ігри, присвячені розвитку логічного мислення та пам'яті.  Переможцями стали:

1 місце - Крива Ольга 10-М клас

1 місце - Капшук Марія 10-ІТ клас

2 місце - Щербатий Данило 11-ІТ клас

2 місце - Луканов Максим11-ІТ клас

2 місце - Матвієнко Андрій 10-ІТ клас

3 місце - Павлюк Петро 10-ІТ клас

3 місце - Горбунова Софія 10-ІТ клас

3 місце - Цулін Володимир 10-ІТ клас.

12.04.2019 відбувся конкурс проектів з інформатики "PNTL iTalent" у категорії 8-9 класи. Як і передбачалось, боротьба інтелекту виявилась запеклою. Ліцеїсти продемонстрували високий рівень проектних розробок. А переможцями змагання стали:

1 місце - Воронецький Іван 9-М клас

1 місце - Івасюк Володимир 9-М клас

1 місце - Денисевич Кирило 8-М клас

2 місце - Миколюк Богдан 9-М клас

2 місце - Безкревний Олексій 9-М клас.

Окрім того, 13.04.2019 чотири команди комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» взяли участь в міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC 2019, що відбувся на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Продемонструвавши високий рівень знань три команди було нагороджено відповідними дипломами.