З 11.11.19 команда хлопців Подільського ліцею брала участь у міських змаганнях (гімназіаді) з баскетболу.

Спочатку хлопці змагалися в групі, у якій брали участь 5 команд (ЗЗСО № 4, 7, 22, НВК № 23 і Подільський ліцей). Вигравши всі матчі в групі, команда ПНТЛ вийшла у фінальну частину чемпіонату міста ("Фінал чотирьох"), де брали участь найкращі команди міста (ЗЗСО № 6, 34, Гуманітарна гімназія № 1 і ПНТЛ). Змагання проводились за коловою системою. У стартовому матчі ми виграли в господарів майданчику – команди НВК № 6, але, на жаль, у запеклій боротьбі наші хлопці поступилися командам ЗЗСО № 34 та Гуманітарної гімназії № 1 й посіли четверту сходинку чемпіонату. Ми вдячні хлопцям, нашим ліцеїстам, які брали участь у змаганнях, за гарну гру, проявлений бійцівський характер, самовіддачу!

Віримо, що найголовніші перемоги ще попереду!