16 травня 2020 року Україна традиційно святкує День Європи – як символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Проте у зв’язку із епідеміологічною ситуацією, яка склалась, у Вінниці цього дня не планується проведення традиційних культурно-розважальних заходів, концертів, фестивалів, виставок. Для того щоб створити святковий настрій вінничанам та підтримати традицію святкування Дня Європи, Департамент освіти ВМР запрошує учнівські колективи міста взяти участь у двох челенджах:

#РейсВінницяЄвропа та #ФотоспогадДніЄвропиВінниця.

  1. Челендж #РейсВінницяЄвропа

Для участі школярам необхідно створити відеопривітання, присвячене Дню Європи та викласти його у різних соціальних мережах (Facebook, Instagram тощо) для розповсюдження серед якомога більшої кількості користувачів.

  • Відеопривітання необхідно розмістити під хештегом #РейсВінницяЄвропа
  • Тривалість відео – до 2 хвилин, робота повинна бути виконана державною мовою, з використанням власних фото- та відеоматеріалів.
  • У відеопривітанні використовується символічний паперовий літак, який діти запускають у різні міста країн Європи.

Головні меседжі відеозвернення:

«Вітаємо усіх вінничан з Днем Європи і запускаємо цей літак до міста _____країни Х, тому що вона має багато спільного з Вінницею або «тому що вулиця ________ Вінниці нагадує вулицю європейського міста ____________» або «тому що Собор…. у Вінниці дуже схожий на ….. у Кракові )» тощо.

  1. Челендж #ФотоспогадДніЄвропиВінниця

Для участі у челенджі кожен, хто бажає (учень, вчитель, батьки) на власній сторінці у соціальних мережах викладають власні фото зі святкувань Дня Європи минулих років.

  • Усі фото публікуються під хештегом #ФотоспогадДніЄвропиВінниця

Свої фото і відео в рамках челенджів, присвячених Дню Європи, просимо викладати у соцмережах у період з 12 по 16 травня 2020 року.