На цьому тижні в Україні відзначають Дні Європи, а Ви не маєте можливості купити квиток на літак, у Вас немає закордонного паспорта або ж Ви все можете і маєте, але дотримуєтесь карантину (молодці!), тоді ця інформація саме для Вас.

Ми розкажемо, як потрапити до найкращих музеїв безкоштовно (тсссс), як розглядіти екзотичних тварин і птахів й не боятись їх налякати, як потрапити до будь-якої країни Європи, навіть не заплющуючи очі. Уперед…

На щастя, в епоху інтернету можна відвідувати найбільші музеї Європи, навіть коли ти перебуваєш удома.

Музей Ван Гога в Амстердамі здивує найбільшою колекцією робіт Вінсента Ван Гога (понад 200 полотен), а також роботами його сучасників - Поля Гогена, Жоржа Сера, Клода Моне та інших.

Музей Орсе у Франції знаходиться в будівлі колишнього вокзалу і містить одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису і скульптури кінця ХІХ – поч. ХХ ст.

Пергамський музей у Берліні розділений на колекцію старовини, музей Близького Сходу і музей ісламського мистецтва. Цікаво, що антична колекція— одна з найбільш значних і вражаючих колекцій грецького і римського мистецтва у світі.

Лувр у Франції минулого року відвідали понад десять мільйонів осіб, що підтверджує його статус найбільш відвідуваного художнього музею світу. Колекції Лувру покривають величезні географічні і часові простори. Британська національна галерея зберігає у своїх залах дивовижні шедеври західноєвропейського живопису XIII - початку XX століття. Дорогоцінні камені в її короні - картини Тиціана, Рубенса, Лоренна, Тернера тощо.

Теплими весняними днями кожен із Вас може разом весело провести час у компанії панд, жирафів, коал та інших цікавезних тварин. Запрошуємо Вас до найкращих зоопарків світу.

The San Diego Zoo– тут дитина може порозглядати мавп, коал, слонів, панд, тигрів, пінгвінів та інших тварин.

Georgia Aquarium’s beluga whales– тут кити, пінгвіни, медузи та інші створіння.

Особливо варто подивитися на медуз дорослим. Заспокоює)

Houston Zoo– можна спостерігати за горилами, жирафами, слонами, носорогами і навіть мурахами.

Atlanta Zoo Panda Cam– тут тільки панди, але їх цілком достатньо.

Monterey Aquarium– на стримах ви побачите риб, пінгвінів, черепах, медуз та інших тварин.

Kitten Rescue Sanctuary’s Kitten Cam– це стрим із кімнати з врятованими котиками. Там просто "мі-мі-мі".

Наостанок найнайцікавіше! Запрошуємо Вас у  чарівний СВІТ ЄВРОПИ Агов, збираймо валізи!!!