11 вересня учні «Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді» відвідали презентацію школи «Агенти змін», яка відбулася у HUBi «Місто змістів». Це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства,  проактивної участі та розвитку громад.

Ліцеїсти ознайомилися з історією проекту, надихнулися на нові звершення та отримали інформацію про школу «Агенти змін», якою поділилися зі школярами «Подільського ліцею».

Нагадуємо, що набір у школу «Агенти змін» ще триває. Узяти участь у проекті можуть учні 8-10 класів. Дедлайн подачі заявок – 30 вересня 2018 року.
Навчання триває поетапно з листопада 2018 року до вересня 2019 року. Участь у школі безкоштовна. Усі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Школи будуть проводитися у чотирьох містах: Київ, Львів, Вінниця, Полтава. Запрошуються учасники зі всіх регіонів України.

Для участі у школі необхідно до 30 вересня 2019 року:

1) Прочитати інавгураційну промову Франкліна Д. Рузвельта
http://bit.ly/promova2018

2) Переглянути відео
http://bit.ly/agent-video2018

3) Написати есе на тему: «2048 рік: мій вплив на хід історії – місто/ громада, про яку знає вся країна» (хроніки майбутнього) (400-500 слів)
4) Заповнити анкету за лінком http://bit.ly/AgentZmin

Зі всіх заявок будуть відібрані лише 125 учасників.
Оголошення результатів конкурсу – на початку жовтня 2018 року.

Детальніше:
http://eidos.org.ua/novyny/open-call-rozshukuyutsya-vidchajdushni-ahenty-zmin/