Цього тижня всю Україну охопила хвиля доброти. 30 листопада названо Всеукраїнським днем добрих справ
#ЩедрийВівторок

Подільська родина щорічно традиційно ініціює проведення благодійних акцій. У перші роки роботи закладу проводились благодійні ярмарки "Дари осені", "Новорічне диво", "Великодні дзвони". На зібрані кошти було закуплено технічні пристрої на замовлення бійців, які перебували в зоні АТО/ООС. Ми тісно співпрацюємо із КУ "Вінницький обласний пансіонат". Із хвилюванням ми готували благодійний концерт до дня Святого Миколая для мешканців цієї установи та пригощали їх солодощами перед новорічними, різдвяними й великодніми святами. Усім нам шкода, що пандемія скоригувала наші плани: наші очні зустрічі тепер неможливі і проведення ярмарків довелось скасувати. Але ж пандемія не привід перестати творити добро?!
Хочемо вірити в добро! Хочемо дарувати його іншим!Подільська родина ініціює проведення благодійних акцій:
"З вдячністю в серці" (збір солодощів (кава, чай, печиво), засоби першої необхідності (у т.ч.теплі шкарпетки) та листи вдячності бійцям АТО/ООС) - до 24 грудня 2021 р.;
"Подаруй свято" (збір коштів на закупівлю смаколиків мешканцям КУ "Вінницький обласний пансіонат" (серед них люди літнього віку (часто самотні), важкохворі, люди з інвалідністю) та вітальні новорічні листівки - до 19 грудня 2021 року.

Шановні учні, колеги, батьківська громадо, небайдужі друзі Подільського ліцею! Подаруйте свято тим, у кого його так мало в житті, подякуйте тим, завдяки кому ви зранку бачите мирне небо!
Координатор Пустовіт Інна Олександрівна 0978324431
Смаколики, кошти та іншу допомогу можна приносити в Подільський ліцей (4 поверх 4-го корпусу ВНТУ вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 9)

До 20 грудня ми запланували виготовлення 260 вітальних новорічних листівок, щоб у кожного у святковому часі була ялинка, виготовлена дітьми з любов'ю й добром, а поки що відбувся майстер-клас серед амбасадорів добра
#ЩедрийВівторокДіти #ДоброМаєЗвучатиГолосно