07.12.2021 року у Подільському ліцеї відбулась зустріч з науковцями кафедри хімії та методики викладання хімії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського кандидаткою технічних наук Худояровою О.С. та кандидаткою біологічних наук Дабіжук Т.М. Науковцями була представлена демопрезентація хімічних дослідів, яка супроводжувалась обговоренням та поясненням побаченого ліцеїстами 10-ФХ та 9-ФХ класів. Агєєв Р., Микитюк В., Яровий Н. продемонстрували глибокі знання з хімії та з легкістю змогли пояснити побачене.
Викладачі ВДПУ розповіли про місце хімії у формуванні промислового комплексу країни та необхідність фахових спеціалістів у цій галузі та про можливість отримати спеціальності «Середня освіта (Хімія)» з додатковою предметною спеціалізацією «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Хімія» зі спеціалізацією: Прикладна хімія (хімічний контроль об’єктів довкілля, харчових продуктів та лікарських препаратів). Після закінчення навчання випускникам присвоюється кваліфікації: «Бакалавр середньої освіти. Вчитель хімії та біології та основ здоров’я », «Бакалавр хімії. Лаборант (хімічні дослідження). Вчитель хімії», «Магістр освіти. Викладач хімії. Вчитель хімії, біології та основ здоров’я », «Магістр хімії. Хімік. Фахівець з хімічного контролю об’єктів довкілля, харчових продуктів та лікарських препаратів. Викладач хімії» відповідно.
Ліцеїсти змогли отримати вичерпні відповіді про можливість працевлаштування після отримання перерахованих спеціальностей.