10 грудня до Міжнродного дня прав людини учні Подільського ліцею теж згадали про свої права та обов'язки. Відбулося тренінгове заняття для членів самоврядування ліцею на тему "Права дитини - щасливе дитинство". Діти мали змогу в приємній для них атмосфері не тільки висловити свою думку, а й розібрати проблемні ситуації, які їм були представлені під час перегляду відеопрезентації. Найбільш активні давали поради героям відеороликів та обговорювали між собою подальший розвиток подій. На завершення ліцеїсти власноруч створили дерево прав людини, яке прикрашає коридор нашого закладу, укотре нагадавши всім про права людини.
Нагадаємо, що 10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує права особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші).
У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їхніх особових відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.