10Восени 2021 року кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету провела щорічний поетичний конкурс польською мовою «Spotkaniа z poezją». Цьогоріч конкурс вже відбувався вдруге.
 
 
За умовами заходу учні різного віку, студенти та дорослі мали можливість продекламувати поезію польських авторів, обравши тематичні різновиди: патріотична, громадянська, пейзажна та інтимна лірика, записати відеоролик і надіслати на електронну адресу пошти кафедри слов’янської філології. До оргкомітету конкурсу надійшли відеороботи із різних куточків нашої країни. Дякуємо за організацію конкурсу та запрошуємо насолодитися роботою талановитих дітей!
Перемога! Солодке слово після такої довгої роботи та очікувань. Від усього серця вітаємо із заслуженою перемогою учнів, які вивчають польську мову – підкорювачів літературних вершин, та їхнього талановитого наставника Матвіюк Олену Яківну. Це був гідний виступ і яскравий прояв своїх здібностей, свого таланту та харизми. Успіхів Вам, натхнення, творчості та позитиву кожен день!