10Частина ліцеїстів, які вивчають польську мову, мала можливість відпочити в місті-побратимі Кельце на запрошення мерії міста. Це був чудовий час! У перший же день після поселення та смачного обіду діти поспішили до польської школи для знайомства з польськими викладачами. Так, трішки вчилися) Щоб діти змогли швидко перелаштуватися емоційно, для них організували різноманітні активності. Кожного дня учні відвідували цікаві заклади: Енергетичний центр науки при Технологічному парку, Ботанічний сад, Музей Леонардо да Вінчі, Палац Краківських єпископів, Музей Лоуренса Хаммонда, ляльковий театр; танцювали, малювали, плавали, грали в ігри на свіжому повітрі, просто гуляли парком Станіслава Сташиці та вулицею Генрика Сенкевича під час свята міста – Дня Кельце тощо.
На особисте запрошення мера міста Богдана Венти учні відвідали мерію міста, де змогли поспілкуватися з урядовцями, поспівати разом з ними «Червону калину» та обмінятися подарунками.
Приємно бачити дитячі усмішки на цих світлинах. Дякуємо, друзі, за теплий прийом вінничан, цінуємо підтримку в непростий для нашої країни час!
Проєкт для дітей організували громада Кельце Miasto Kielce та Свєнтокшиське воєводство Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego .
Miasto Kielce Bogdan Wenta
Jesteśmy nieskończenie wdzięczni za pomoc dla Winnicy i Ukrainy!
  
  10  10  10  10