Радісні очі дітей, щасливі батьки, теплі обійми, щирі вітання вчителів, мудре слово директора. Саме такими словами можна охарактеризувати День знань, який відсвяткувала Подільська родина.

         До родинного кола ми дружньо, з обіймами прийняли  новачків 8-класників, класними мамами яких стали чудові педагоги, професіонали своєї справи Охріменко Юлія Анатоліївна ( 8-М), Ленартович Наталія Анатоліївна (8-ТІ1) та Мельник Олена Анатоліївна (8-ТІ2).

         До всієї подільської родини звернувся із вітальним словом директор Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді Козаченко Віталій Іванович. Хвилиною мовчання згадали всіх полеглих воїнів у боротьбі за Незалежність України.

         Усіх присутніх запальним танком привітали творчі ліцеїстки: Яна Прісняк, Юлія Шевчук, Олександра Порохня та Анастасія Сіденко.

         Наступна програма була не менш насиченою. На свято завітала випускниця ліцею 2022, одна із зіркових випускників 200-бальників з НМТ, Анастасія Турбовець, та передала «Символ Науки» наступникам.

         Ліцеїстка 9-М класу Олександра Порохня чуттєво виконала пісню «Дитяча мрія», тим самим змусивши і дорослих, і дітей згадати заповітні мрії.

         За результатами рейтингової таблиці 2021/2022 н.р. було нагороджено кращих з кращих: найкращим лідером обрано Богдана Юрія (9-ТІ1 кл.керівник Павлюк Вікторія Володимирівна) та названо кращий клас 11-М1 (лідер Дарина Лапчевська, кл.керівник Попова Ірина Василівна). Привітали та нагородили переможців символічними подарунками заступник директора з виховної роботи Синявська Наталя Олександрівна та педагог-організатор Ярковська-Юрчак Наталія Володимирівна.

         Цьогоріч право дати перший дзвоник мали переможець міських і обласних олімпіад, учень 11-М1 класу Олександр Войцеховський та учениця 8-ТІ1 Марія Мизюк.

         Наостанок усі присутні насолоджувались мистецько-патріотичною композицією у виконанні вчителя мистецтва Слободянюка Андрія Миколайовича й учениці 11-ФХ Марії Литвин. Такий рідний символ кожному українцю як жовто-блакитний прапор було розгорнуто за участі учнів та вчителів 8-х і 11-х класів. З гордістю й пошаною й під час звучання Державного Гімну України діти тримали 40-метрову святиню.

         Бажаємо успіхів усім ліцеїстам та вчительському колективу Подільського ліцею. Разом ми зможемо більше! Тож вирушаймо до країни цікавих наук і невичерпних знань. Навчальний рік 2022/2023 розпочато!