10У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в нашому освітньому закладі було організовано та проведено низку цікавих та корисних заходів, які спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до цього явища.


         Сьогодні серед молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного, поширене явище як шкільний булінг, тому практичний психолог ліцею Завадюк Людмила Володимирівна провела просвітницьку бесіду з учнями 8–х класів та надала  поради «Як уникнути булінгу». Метою бесіди було ознайомлення дітей з актуальною проблемою булінгу, кібербулінгу, насильства шкільному середовищі. 

         Ліцеїстам 9-М класу пощастило взяти участь у тренінгу креативності та розвитку творчих здібностей підлітків. Мета проведення таких занять – сприяння психічному й особистісному розвитку кожного учасника; допомога в розкритті свого життєтворчого потенціалу; розвиток пізнавальних і творчих здібностей ліцеїстів, навичок спілкування, сприяння розвитку творчої уяви, допитливості, сміливості та гнучкості мислення. 

         Протягом тижня проводились інтерактивні перерви, під час яких транслювались пізнавальні мультфільми на відповідну тематику. Класні керівники нагадали здобувачам освіти зміст пам’ятки «Стоп! Булінг!», що розміщені в кожному класному куточку.

         У середу всі ліцеїсти взяли участь в акції з протидії булінгу «Смайли дружби». Кожен охочий мав змогу подарувати смайлик будь-якій незнайомій людині із вказаним на звороті нікнеймом інстаграму. Діти з радістю взяли участь у грі й знайшли нових друзів.

         Наша молодь активно брала участь у всіх видах діяльності й вчилася бути толерантною.      Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.

 

10  10   10  10