1025.10 – 28.10 у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва й Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» проходив черговий Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор. Хоч в обдарованої молоді були канікули, але ліцеїсти не витрачали задарма й хвилини часу, тож гуртом пішли з користю проводити вільний час.
Склад учасників був доволі різноманітним.

Брали участь і досвідчені команди, такі як «Аміго» (капітан – Артем Князюк, 9-ТІ-1) та команда десятикласників «0,1%» (капітан – Юрій Тодоренко), що вже не один раз змагалися інтелектом, так і команди восьмих класів, для яких цей Кубок був дебютним. Серед них були: «Бандерівці» (капітан – Артем Солтан, 8-ТІ-1), «Спілка Подільських» (капітан – Артем Раченко, 8-ТІ-2) та «Люди в чорному» (капітан – Соломія Філінова 8-М).
Кубок включав у себе три різні гри: «Що? Де? Коли?», «Ерудит-квартет» та «Брейн-ринг». Загалом всі команди отримали багато позитивних емоцій, відчули атмосферу змагання, добре відпочили й проявили себе на полі розумових боїв, а новачки здобули значну кількість нового й цікавого досвіду злагодженої командної роботи.

Обдарована молодь, як зазвичай, не обійшлася без здобутків на іграх. Команда «Спілка Подільських» зайняла друге місце серед 7-9 класів. Команда «0,1%» здобули п’яте місце в загальному заліку, а «Бандерівці» - десяте.
Окрім того, перед початком гри проходило нагородження команд за минулорічний сезон ігор «Що? Де? Коли?». Команда «Аміго» посіла третє місце у віковій категорії 7-9 класів, а от «0,1%», які в минулому році називались «1%», вирвалися вперед і зайняли перше місце в тій же категорії.
Бажаємо ліцеїстам і надалі нових перемог! Подільський попереду!

 

10  10  10  10