10Як стати фінансово незалежними, як започаткувати власну справу, чи можна відкрити бізнес без досвіду – відповіді на ці та багато інших запитань дізналися учні Подільського ліцею під час зустрічі активістів шкільного життя та членів клубу «Лідер» з бізнес-тренером, засновником бізнес-школи Аlter Ego Оксаною Лоянич, яку організував Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.
Зустріч була незабутня. Учасники не лише обговорювали особливості молодіжного підприємництва, але й спробували відкрити свою власну кав’ярню, шукали шляхи залучення фінансових інвестицій та познайомилися з основними правилами ведення бізнесу. Зустріч відбулася в освітньому просторі «Posterum».


Ліцеїсти проявили себе з найкращої сторони та отримали цінні подарунки, ліцеїстка 10-М Софія Порицька – сертифікат на суму 200 грн, який вона може використати для участі в тренінгу, який обере для себе у школі бізнесу «Alter Ego». Ліцеїст 10-ТІ класу Владислав Щербатюк отримав сертифікат на тригодинний тренінг "Як створити бізнес?" у школі бізнесу «Alter Ego». Також Оксана Лоянич люб’язно погодилася провести один із своїх тренінгів і в Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді.
Радіємо новим знанням, знайомствам та дружбі.

  10  10  10  10