10Українці - нескорена, незламна, вільна нація, яка на будь-якому фронті доводить, що немає нічого, що ми не подужаємо, не подолаємо! Останні навчальні роки ми виборюємо право на можливість проводити загальноліцейні заходи попри епідемію, карантинні обмеження, воєнний стан.

Сьогодні, 11 листопада, таки відбулась Посвята в ліцеїсти - 2022!!! 125 новеньких ліцеїстів прийняла до гурту Подільська родина!!!
60 хвилин зустрічі були наповнені теплом, сяйвом усмішок, обіймами, напруженням, бажанням подовжити ці миті й забути про повітряні тривоги та іншу небезпеку.
Музично-танцювальний перформанс у виконанні Шевчук Юлії, ліцеїстки 9-М класу, відгукнувся в серцях глядачів: ми вкотре відчули гордість за нашу країну, наших громадян, відчули вдячність до кожного, хто виборює право нашої країни на незалежність. Хвилиною мовчання вшанували кожного, хто загинув унаслідок збройної агресії держави-терориста...
Традиційно з вітальним словом до наймолодших ліцеїстів звернувся ректор Вінницького національного технічного університету Біліченко Віктор Вікторович. Щорічно випускники рідної альма-матер продовжує здобувати освіту в одному з кращих закладів вищої освіти регіону, тому приємно святкувати родинні події разом. Ліцеїстка 8-ТІ2 класу Бойко Вікторія традиційно від закладу зі словами вдячності за дружбу подарувала Віктору Вікторовичу ретроавтомобіль до його колекції із логотипом "ПНТЛ".
Щемливо було від вітання від рідного директора - Віталія Івановича Козаченка. Ще мить... і вже ліцеїсти виголошують клятву із Президентом ліцею Порицькою Софією та лідерами класів. Ще мить... і лідери класу отримують залікові книжки.
Насамперед наших наймолодших:
8-М клас кл.кер.Охріменко Юлія Анатоліївна
8-ТІ1 клас кл.кер.Ленартович Наталія Анатоліївна
8-ТІ2 клас кл.кер.Мельник Олена Анатоліївна
Тепер можна наповну радіти: глядачі мали змогу в подарунок отримати музичну композицію "Подоляночка" від творчого об'єднання "Камарат"(керівник Ярковська-Юрчак Н.В.) та танець "Ми з України" у виконанні ліцеїсток 8-9 класів.
Не оминули увагою і нових педагогів, які долучились до нашого веселого гурту: учительку української мови і літератури Потерлєвич Наталію Володимирівну, учительку біології та географії Охріменко Юлію Анатоліївну, учителя курсу "Захисту України" Соколюка Віталія Васильовича, учительку англійської мови Бірецьку Лілію Сергіївну, практичного психолога Завадюк Людмилу Володимирівну та педагога-організатора Ярковську-Юрчак Наталію Володимирівну. І хоч багатьох із них ви вже дуже добре знаєте, але бойове хрещення наші освітяни пройшли лиш сьогодні. Віримо, що їм буде затишно в нашій подільській родині!)
Лунає Державний Гімн України... Лунають слова ведучих: "У добру путь, ліцеїсти!" і.... вимикають світло...
Це неймовірне відчуття, коли ти розумієш, що все вдалось....
Уперед, шановні ліцеїсти! Де ви, там завжди світло! У добру путь!
 
10  10  10 10