9-го червня, наступного дня після довгоочікуваного випуску, 9-М клас та 9-ТІ2 класи разом із класними керівниками Синявською Наталею Олександрівною та Блащуком Анатолієм Петровичем вирушили до Карпат. Класні колективи вирішили надихнутися  величними горами та відновити сили.
Хоча групи їхали окремо, але маршрут був однаковим - було радісно бачити знайомі обличчя і на Верховині, і на "Стежці Довбуша" та обмінюватися враженнями від побаченого. 

Ця чергова родинна подорож подарувала учням незабутні емоції та залишила по собі гарні спогади на все життя. Дощова погода не завадила нам побувати в Яремче, відвідати етнопарк «Гуцул Ленд», помилуватись краєвидами Буковелю на підйомниках,  відпочити на Полонині "Перці", самостійно зіграти на старовинних музичних інструментах у "Музеї трембітаря" та дізнатись про деталі зйомок фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" в однойменному музеї на Верховині. Це були яскраві та насичені подіями дні, які ще більше здружили наші класи! Дякуємо батькам, класним керівникам та Збройним силам України за можливість відчувати життя в кожному дні! Бажаємо всім теплого яскравого літа та омріяної Перемоги!