31 січня та 4 лютого у Подільському ліцеї були проведені дебати за ініціативи учасників клубу.

Дебати – гра, у якій учень може проявити ораторські здібності, розвивати інтелектуальні знання, уміти правильно висловлювати власні думки та аргументувати їх. 31 січня було проведено гру на тему: «Мобільний телефон та дитина: за чи проти». За правилами гри учасники поділилися на команду уряду та команду опозиції, у якій одним випала нагода бути «за», іншим, відповідно, «проти». Ліцеїсти декілька днів готувалися до обговорення. Групою підтримки виступив 10-ІТ клас, який вперше були на такій грі. Також на заході були присутні вчителі, які в кінці гри змогли висловити свою думку щодо дискусії.

Наступна гра відбулася 4 лютого, темою якої було «ЗНО: за чи проти». Шляхом жеребкування учасники клубу обрали позицію та почали підготовку. Ліцеїсти провели мали цікаве обговорення проблеми, адже це стосується кожного учня України. Гравцями уряду були – Пересенчук Максим, Гірник Мирослава, Гурін Сергій, а опозиції – Царенко Максим, Михайленко Павло, Щербатий Данило.

За результатами гри та підсумками журі перемогу отримала команда опозиції.

Наразі учасники «Дебатного клубу» готуються до міського турніру, у рамках якого вони візьмуть участь 27 лютого, де опонентами ліцеїстів стане команда Вінницького транспортного коледжу.