5 лютого у всьому світі відзначається День безпечного Інтернету. До цієї події долучилися й учні Подільського ліцею. У ліцеї було проведено гру «Безпечна подорож Інтернетом», у якій взяли участь 8 та 9-ті класи.

У сучасному світі майже не знайдеш людини, яка не користується Інтернетом, адже це зручно, корисно та цікаво, але дуже гостро постає проблема безпеки у «всесвітньому павутинні». Про плюси та мінуси соціальних мереж ліцеїстам розповідали заступник директора з виховної роботи Синявська Наталя Олександрівна та педагог-організатор Шиманська Анастасія Сергіївна. Ліцеїсти у формі гри відповідали на запитання, говорили про безпечні та небезпечні сторони Інтернету та дивилися відео про правила користування соціальними мережами. Учителі говорили про те, що Інтернет – це умовно як «скріпка», якщо її зігнути, то вже ніколи не повернеш у минуле положення, так само і з Інтернетом – потрібно думати перед тим, як щось писати та опубліковувати в соціальних мережах.

У кінці заходу команди учнів отримали грамоти за участь та перемогу в грі «Безпечна подорож Інтернетом» та зберегли на згадку пам’ятки, як правильно користуватись всесвітньою мережею Інтернет.