Протягом зимових канікул наші ліцеїсти часу не втрачали і навіть трішки засумували один за одним, тому за ініціативи 11-х класів було проведено турнір з гри «Counter-Strike: Global Offensive».

19 грудня, у День святого Миколая, наші ліцеїсти завітали до мешканців комунальної установи «Вінницький обласний пансіонат», аби привітати їх із новорічними святами.

16 грудня у Подільському ліцеї розпочалася підготовка до новорічних свят і ліцеїсти долучилися до благодійного ярмарку «Новорічне диво», яка розпочала щорічну акцію «Добро крокує по планеті».

10 грудня у Міжнародний день прав людини у рамках Всеукраїнського тижня права дитячі омбудсмени Подільського ліцею провели тренінг «Мої права – найвища цінність» для лідерів учнівського самоврядування.

6 грудня відбувся спортивно-виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України! У ньому взяли участь 11-ті класи.

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. У Вінниці проводилося багато заходів, до яких долучилися й наші ліцеїсти.

05.12.2019 року у рамках договору про співпрацю та партнерство із  Вінницьким науково-дослідницьким експертно-криміналістичним центром МВС України, які поглиблено вивчають фізику та хімію, відбулась ознайомча екскурсія для ліцеїстів 8-11 класів. Захід мав на меті надання  профорієнтаційної  підтримки  учням  у  процесі  вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності.

28 листопада в Подільському ліцеї відбулося вже традиційне свято «Ліцей має талант», у якому наші учні довели, що не тільки чудово знають точні науки, а й володіють різноманітними талантами.

З 25 по 29 листопада у Подільському ліцеї був проведений тижневик «Мистецька скарбниця», під час якого учні насолоджувалися переглядом  відомих шедеврів, танцювали на перервах та мали змогу проявити свої таланти.