24 жовтня в актовій залі Вінницького національного технічного університету відбулося урочисте свято – «Посвята в ліцеїсти 2019».

На захід завітали ліцеїсти, батьки, вчителі та гості. Розпочалося свято з красивого українського танцю «Сила»,  який підготували дівчата 8-10 класів. Після цього слово надали ректору Вінницького національного технічного університету Віталію Володимировичу Грабку, який зазначив, що всі заходи Подільського ліцею завжди проводяться в теплій та затишній атмосфері і йому завжди приємно відвідувати їх.

Учні новостворених класів підготували відеоролики для знайомства з ними. Кожен клас проявив креатив та продемонстрував «родзинку» свого  колективу.

Також під час урочистостей нагородили переможця флешмобу #Подільський_ліцей_святкує. Світлина Блащук Катерини набрала 428 лайків у мережі Інстаграм та зайняла І місце.

Учень 8-М класу Войтович Максим поділився своїми враженнями про 2 місяці перебування в стінах Подільського ліцею.

І ось настав хвилюючий момент свята – прийняття клятви ліцеїста, яку виголошував президент Подільського ліцею Задоян Вадим. Після цього на сцену запросили директора Подільського ліцею Козаченка Віталія Івановича, який привітав нових ліцеїстів та вручив лідерам класів залікові книжки.

Посвята відбулася не тільки для нових учнів, а й для вчителів, які цього року прийшли викладати в ліцей . Їм ставили жартівливі запитання, а пізніше  учні 11-М класу Гірник Мирослава та Галіброда Анатолій подарували вчителям чарівні серця зі світлинами класів .

На завершення ліцеїстка 9-М класу Денисенко Аміна та педагог-організатор Подільського ліцею Шиманська Анастасія Сергіївна заспівали пісню «Ми Україна», що символізує мир та єдність нації. Усім дуже сподобалося свято!