Правила математичного занзібару

   Математичний занзібар — командне змагання. Кожна команда  має в своєму складі 6 або менше гравців (як  виключення команда може складатись і з більшої кількості учасників).  Перед  початком  гри  командам видаються одразу усі задачі (від 10 до 30), які вони розв’язують протягом 2 годин. Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона правильна, то вважається, що команда цю задачу розв’язала, якщо відповідь неправильна  або не повна, то задача команді зараховується як не розв’язана.

  На кожну задачу команда може дати тільки одну відповідь.

  На початку гри  кожна задача оцінюється в 20 (30) балів. Подальше нарахування балів за задачі та вартість задачі оцінюються таким чином: якщо команда першою розв’язала, наприклад, задачу № 5, то вона отримує за неї 20 балів і вартість задачі стає 19. Якщо ще одна команда її розв’язала, то за неї 19 балів отримує не лише вона, а ще й замість 20, виставляється 19 балів команді, що її розв’язала раніше. Якщо ще одна команда її розв’язала правильно, то усі три команди отримають за задачу ще  по 17 балів. Якщо деяка команда неправильно  розв’язала цю задачу, то вона за неї отримує 0 балів, а усі команди, що її розв’язали на 1 бал більше. Команда набирає відповідну суму за кожну правильно розв’язану задачу.

  Якщо ж  якусь задачу правильно розв’язала лише 1 команда, то бали  цієї задачі по завершенню гри  для неї подвоюються. Це має стимулювати команди спробувати правильно розв’язати саме найскладніші задачі.

  Перебіг гри буде виводитись на екран в аудиторії для учасників  та на монітори  медіа  центру закладу  для керівників команд і  вболівальників.

  Детальніше з правилами гри можна ознайомитись за посиланням.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ МАТЕМАТИЧНОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ "ЗАНЗІБАР"

08.00 -10.00

Заїзд та реєстрація команд.

10.00 – 10.30

Знайомство за філіжанкою кави.

10.30 – 11.00

Відкриття.

11.00 -13.00

Гра.

13.00 - 13.30

Нагородження та закриття заходу.

13.30 –  ***

Від’їзд учасників гри.

 

Зразки завдань