До Подільського наукового ліцею завітала сертифікована інструкторка Людмила Гудзевич і провела для ліцеїстів тренінг з серцево-легеневої реанімації (СЛР), навчаючи їх рятувати життя в екстремальних ситуаціях.

Під час тренінгу юнаки та дівчата оволоділи навичками розпізнавання зупинки серця, правильної техніки СЛР та використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АЗД).

На жаль, тренінг перервала повітряна тривога, проте це не зупинило юних рятівників.

Разом з інструктором вони негайно перейшли до укриття, де продовжили навчання, демонструючи неймовірну стійкість і прагнення до знань.

"Особливо під час війни ми не можемо ігнорувати важливість опановування навичок надання першої допомоги, - наголосила Людмила Гудзевич. - Уміння рятувати життя може стати ключовим у будь-який момент".

Ліцеїсти з ентузіазмом сприйняли тренінг, висловлюючи своєю увагою вдячність Людмилі Гудзевич за цінні знання та навички.

Людмила Гудзевич – досвідчений інструктор з надання першої допомоги, яка протягом багатьох років навчає різні групи людей, у тому числі школярів, студентів, медичних працівників і рятувальників.
Ми вдячні пані Людмилі за досвід і енергію, якими вона щиро ділиться з нами й чекаємо наступних зустрічей!