16 – 19 жовтня на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (у рамках VII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018») відбувся ІІ етап конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» – національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF, у якому взяла участь учениця 10-М класу Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді – Крива Ольга.

Науковим керівником Ольги став вчитель математики «Подільського ліцею» - Ігор Липовий. На конкурс приїхали учні різних навчальних закладів України та змагалися у таких категоріях: інженерія, інформаційні технології, хімія, математика, фізика й астрономія. Учасники отримали пам’ятні призи, але найбільшим подарунком стало те, що 10 переможців конкурсу здобули право представляти власні проекти на Всесвітньому фіналі міжнародного конкурсу Intel ISEF, який відбудеться з 12 до 17 травня 2019 року у м. Фінікс (США).

Ольга виборола 1 місце у категорії «Інженерія» та матиме змогу поїхати у навчальну поїздку до США, аби перейняти досвід іноземних фахівців з вивчення новітніх технологій та втілити його в Україні.

«Подільський ліцей» вітає Криву Ольгу та бажає подальших успіхів у розвитку інноваційних проектів.