З 11 по 15 березня ми разом із ліцеїстами занурилися в багатство українських традицій під час святкування Масниці! 

У понеділок грали кахут на тему "Масниця. Правдиві українські традиції", де ми поглибили свої знання про це древнє свято та дізналися багато цікавого! 

Вівторок був просто неймовірним — ми поринули у "Масничні веселі розваги", де підкреслили дух спільноти й веселощі, які точно залишаться в нашій пам'яті! 

А середа стала справжньою кулінарною родзинкою нашого тижня: ми разом приготували вареники, насолоджуючись процесом і смаком традиційної страви української Масниці! ???

Четвер став для нас пам'ятним, культурним і натхненним, адже ми відзначили День українського добровольця виховними заходами, а також відвідали філармонію й переглянули програму "Незвіданий Шевченко".

П'ятниця вразила  глибиною нашої культури — ми створили ляльку-мотанку, щоб подарувати її захисникам України, разом із неймовірно позитивною людиною й глибокою фахівчинею Наталею Косаківською-Шпак. Ми вдячні пані Наталі за  майстер-клас.  Цей символ нашої єдності й підтримки надихає нас до нових звершень! ?

Нехай цей тиждень залишить у наших серцях незабутні враження та запалить вогонь радості й любові до українських традицій! 

Разом ми збережемо та відзначимо неповторну красу нашої культури!