На канікулах кожен відпочиває по-своєму. Хтось відсипається по пів дня цілий тиждень, хтось ходить гуляти, а частина наших ліцеїстів провела цей час у мандрівці. Більш ніж 5 тисяч кілометрів дороги були варті незабутньої восьмиденної подорожі.
Почалося все з цілої доби в автобусі, адже першою зупинкою в подорожніх було досить далеке місто Вроцлав. Хоч оглядова екскурсія містом була цікавою, але цікавіше було під час вільного часу знаходити в різних місцях знаменитих вроцлавських гномів, що ховаються то коло порогів, то на підвіконнях, то просто посеред вулиці.


Продовжилася подорож трьома днями в столиці гарного одягу і смачної їжі – Парижі. Мандрівники змогли побачити відомі на весь світ будівлі та місця – Ейфелеву вежу, Будинок інвалідів, Тріумфальну арку, а також прогулятися одним із найвідоміших палаців – Версалем. Піднявшись на Монпарнас, вони побачили Париж з висоти 60-го поверху, що не може не захоплювати. У кінці останнього дня у Франції туристи приїхали на метро до найвищої точки міста –130-метрового пагорба Монмартр, на якому розташована ще одна відома будівля Парижу – базиліка Сакре-Кер.
Наступною зупинкою була Прага. Під час екскурсії містом, що дуже нагадує Львів, мандрівники бачили різні відомі місця, такі як Карлів міст, Празький астрономічний годинник, а також деякі інші. Однак місто і саме собою було варто того, щоб ним пройтися. Оскільки Прага, як і Рим, збудована на семи пагорбах, туристи мали можливість відвідати деякі з них у вільний час. Закінчився вечір двогодинною поїздкою на човні по Влтаві. У кінці дня мандрівники скористалися празькою електричкою, щоб дістатися до готелю, що теж було цікавим досвідом.
Останнім містом подорожі став Дрезден. Попри трагічну історію, туристи змогли побачити відновлені та реставровані пам’ятки архітектури – Європейський балкон, Фрауенкірхе, Кройцкірхе та Саксонську державну оперу Дрездена. Після екскурсії відвідали Дрезденьску картинну галерею, що містить величезну кількість шедеврів світового мистецтва.
Цей тиждень залишиться в пам'яті ліцеїстів! Мріємо, плануємо і втілюємо наші бажання!

 

АВТОР Богдан Юрій, 10-ТІ1