У Подільському науковому ліцеї вміють не лише гризти граніт науки, а й щиро розважатися!
Нещодавно в стінах ліцею з успіхом пройшов КВК, який зібрав талановитих учасників та щирих шанувальників гумору.

Шести командам: 8-М2 "Саксофон", 8-ТІ1 "Капібара", 9-ТІ1 "Дрочиган", 10-М "П'ятихвилинка", 10-ТІ1 "Квартал-52" - випала можливість продемонструвати свою креативність, артистизм та неабияке почуття гумору.

Ведучими заходу стали харизматичні ліцеїсти Володимир Кондратишин і Владислав Шаловінський, який також долучився до організації КВК.

Завдяки таланту та майстерності ведучих та гравців атмосфера в залі була наповнена щирим сміхом і позитивними емоціями.

Конкурси КВК були різноманітними та цікавими, адже командам довелося проявити не лише кмітливість і дотепність, а й акторські здібності, уміння імпровізувати та працювати в команді. Жарти та сценки учасників були оригінальними, актуальними та дійсно смішними, тому глядачі не стримували емоцій, щедро обдаровуючи команди оплесками та вигуками схвалення.

Після запеклої боротьби компетентне журі, учителі ліцею та випускники, визначило переможців:

1 місце: команда 10-М "П'ятихвилинка"
2 місце: команда 9-ТІ1 "Дрочиган"
3 місце: команда 10-ТІ1 "Квартал 52"
Переможці КВК отримали цінні подарунки від спонсора заходу — ТОВ "FRENDT", а всі учасники — заряд позитиву, незабутні враження та досвід, який, безсумнівно, стане їм у нагоді в майбутніх творчих звершеннях.

КВК у Подільському науковому ліцеї подарував глядачам справжнє свято гумору, креативності та командного духу. Захід став чудовою можливістю для учнів проявити свої таланти, згуртувати колектив та отримати незабутні емоції.

Вітаємо команду "П'ятихвилинка" з заслуженою перемогою! А також дякуємо всім учасникам та організаторам за чудовий КВК, який став справжньою окрасою ліцейного життя!