29 травня 2024 року на стадіоні ВНТУ відбулася традиційна, сповнена емоцій й азарту, футбольна зустріч між збірною вчителів та командою ліцеїстів Подільського наукового ліцею. Цього року матч виявився особливо цікавим і напруженим, адже доля перемоги вирішувалася не лише на полі, але й у післяматчевій серії пенальті.

Основний час зустрічі закінчився рахунком 3:3. На полі вирували справжні футбольні баталії, обидві команди продемонстрували майстерність, командний дух і невгамовну жагу до перемоги.

Утім, у серії пенальті фортуна посміхнулася юним ліцеїстам. З рахунком 3:2 вони здобули перемогу, з чим ми щиро їх вітаємо! Молодці, хлопці!

Хочемо висловити щиру подяку адміністрації Подільського наукового ліцею за розуміння й сприяння в організації цього заходу. Вдячні нашим учителям, які не лише дарують нам знання, але й ведуть активний спосіб життя, і з радістю кидають виклик своїм учням на футбольному полі.

Звичайно ж, не можна не згадати й чудову підтримку глядачів, які щиро вболівали за обидві команди й створювали атмосферу справжнього спортивного свята.

Але найголовніше - це те, що завдяки нашим захисникам, які щодня ризикують своїм життям за нашу свободу й незалежність, ми маємо можливість проводити такі мирні й радісні заходи.

Слава Україні! Героям слава!

Цей матч став ще одним підтвердженням того, що український дух неможливо зламати. Навіть у складні й тривожні часи ми знаходимо час для спорту, єднання й підтримки один одного.

Віримо в нашу Перемогу! Віримо в нашу молодь!