З 22 по 26 жовтня з метою вивчення рівня естетичного виховання у процесі формування в учнів особистісно-ціннісного ставлення до дійсності, розвитку естетичної свідомості, виховання в учнів світоглядних уявлень і ціннісних художніх орієнтацій у Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді відбувся тижневик «Уроки Леонардо».

Для формування  основ естетичної  культури,  естетичних норм і принципів,  переконань та ідеалів у «Подільському ліцеї» були проведені цікаві уроки для 9-х та 11-х класів вчителем інформатики Набалановською Вікторією Валеріївною «Створення презентацій на тему «Життя і творчість Леонардо» та «Створення малюнка «Мона Ліза» графічними примітивами».

Також учителі української мови Ленартович Наталія Анатоліївна та Синявська Наталя Олександрівна аналізували тексти видатних авторів та навчали учнів писати власні висловлювання за допомогою мовно-естетичних понять.

Для розширення світогляду учнів, формування естетичного смаку педагог-організатор Шиманська Анастасія Сергіївна  провела виховний захід для 10-11 класів «Геній свого часу: великі винаходи і нерозкриті таємниці Леонардо да Вінчі».

На уроках праці учні 8-9 класів у рамках заходу «Творимо шедевр» під керівництвом учителя Кокуци Людмили Володимирівни колективно виготовили герб нашого ліцею в техніці торцювання. Учні проявили свою зацікавленість під час створення об´ємного гербу ліцею, працюючи з новою технікою та передаючи форму й кольори.

Учні 11-ІТ, 8-ІТ, 9-М класів разом із класними керівниками відвідали арт-експозицію художника Артура Тиводара, розміщену у виставковій залі Вінницького національного технічного університету.   Екскурсію проводила Воловодюк Світлана Федорівна, заступник директора культурно-просвітницького центру ВНТУ, яка ознайомила ліцеїстів із творчістю закарпатського митця, а також розповіла про особливості створення растрових малюнків та композицій, створених графічними примітивами, що також розміщені у виставковій залі.

Тиждень пройшов продуктивно та залишив гарні та позитивні враження у ліцеїстів та вчителів.