7 листопада за підтримки «Служби у справах дітей» ВМР у Вінницькій обласній бібліотеці імені І. Франка відбувся перший бліц-тур проекту «Правові дебати», у якому взяла участь команда Подільського ліцею.

Перед грою ліцеїсти були ознайомлені з правилами проведення дебатів за британською системою. Темою гри було «Підвищення тарифів в Україні». Учасникам нашого ліцею шляхом жеребкування випало відстоювати думку уряду, тобто бути «за», опонентам, відповідно, «проти».

Учні також були присутні на бліц-турі інших двох команд з різних коледжів нашого міста. Ці дебати були тренувальними та допомогли учням вільно висловлювати свою думку, аргументувати її та дозволили опанувати мистецтво публічного виступу.

Наші учасники задоволені результатом та вже готуються до гри у півфіналі міського турніру «Правових дебатів».

УВАГА! Шановні ліцеїсти! Якщо ви бажаєте бути впевненими в собі, опанувати мистецтво риторики та гарно провести час, будемо раді бачити Вас у дебатному клубі нашого ліцею. Запис на заняття відбувається кабінеті 420А. Звертатись до педагога-організатора Шиманської Анастасії Сергіївни. Ми чекаємо саме на ВАС!