З 5 листопада по 9 листопада у Подільському ліцеї відбувся тиждень української мови, під час якого учні брали участь у різноманітних заходах та удосконалювали навички спілкування рідною мовою.

Біля кожного кабінету були вивішені постери зі словами, у яких українці роблять найбільше помилок. На цих плакатах були написані слова та вирази, які вказують на правильну вимову.

Також у рамках цього тижня вчителями української мови була проведена лекція-вікторина для 9 класів «Преподобний Нестор Літописець», під час якого учні ознайомилися з видатною історичною постаттю через призму української літератури.

6 листопада учні 11 класу відправилися  у кінотеатр на перегляд кінострічки «Чорний козак».

8 листопада учнями 10 та 11 класів була проведена квест-гра для молодших школярів «У царстві рідної мови», де ліцеїсти подорожували сьома станціями і виконували різноманітні завдання на знання української мови.

І найголовнішим завершенням тижня стало написання радіодиктанту національної єдності під час прямої трансляції на телеканалі «УТ-1», участь у якому взяли учні 10-11 класів. Ліцеїсти долучилися до всеукраїнського заходу, мали змогу перевірити свої знання рідної мови та відчули себе частинкою національної єдності українців.