80 років тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. Адже масові страти там тривали і надалі. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених, українських націоналістів.

За результатами досліджень майже половина українців навіть не знає, де розташований Бабин Яр. Ліцеїсти 10-х класів разом із учителем історії Павлюк В.В. провели урок пам’яті до роковин трагедії у Бабиному Яру. Урок, розроблений Меморіальним центром Голокосту Бабин Яр спільно з Міністерством освіти і науки України, був покликаний виробити негативне ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності, зазіхань на право на життя. Учні мали змогу переглянути фрагменти документального фільму "Бабин Яр: у пошуках пам'яті". Старшокласники підготували історичну довідку для своїх однокласників та обговорили причини трагедії разом із учителем.
В усіх класних колективах пройшли години спілкування із використанням матеріалів, розміщених на онлайн-платформі "Червона точка пам’яті", а інтерактивний коридор сьогодні транслював відеопрезентацію про трагічні події того буремного дня.
29 вересня о 12.00. ліцеїсти разом із викладачами долучились до Всеукраїнської хвилини мовчання вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.
Ми пам’ятаємо…