В рамках тижня природничих наук ліцеїсти презентували наукові проєкти.
До вашої уваги наукова робота учениці 9-М класу Карван Евангеліни "Переваги та недоліки веганства та вегетаріанства з погляду хімії". Науковий керівник Оксана Тарасівна Рєзнік.

Теми наукових проєктів, що пропонуються ліцеїстам на вибір

 

З метою забезпечення можливості реалізації інтелектуальної творчої діяльності ліцеїстів, залучення їх до наукової діяльності, спрямованої на одержання і використання нових знань для розв’язання технологічних та інженерних проблем, основою яких є прикладні наукові дослідження та науково-технічні (експериментальні) розробки, у рамках співпраці з ВНТУ, розпочали роботу науково-технічні гуртки:

 

v Гурток лабораторії «Schneider electric»

Керівником гуртка є аспірант каф. ВЕТЕСК ФЕЕЕМ

Проценко Д.П.

      У навчальній лабораторії ліцеїсти познайомляться з основами теоретичних та практичних знань, пов'язаних з автоматизацією технологічних процесів.

 

 

Гурток лабораторії «Simens»

Керівником гуртка є к.т.н., доц. каф. ЕМСАПТ Бабій С.М.

У  навчальній лабораторії гуртківці зможуть познайомитись з основами мікропроцесорного керування електродвигунами та долучитись до наукових пошуків вдосконалення відповідних систем.

 

v Гурток «Кібербезпека».

Керівниками гуртка є к.т.н.,  доц. Ведміцький Ю. Г., к.т.н., доц. Граняк В. Ф., к.т.н., доц. Кацив С. Ш.

Під керівництвом викладачів у межах наукових тем кафедри теоретичної електротехніки та електричних вимірювань ліцеїсти займаються науково-дослідною роботою за напрямками: «Неруйнівний метод визначення координати короткого замикання в одновимірній електричній системі з розподіленими параметрами на прикладі довгої лінії», «Розробка мікропроцесорного вольтметра на основі платформи ARDUINO UNO», «RL-діодні генератори хаотичних коливань».

 

v Гурток «Машинний інтелект»

 Керівником гуртка є д.т.н., професор,  завідувач кафедри САКМІГ Мокін В.Б.

21.02.2019 Мокін В.Б. прочитав цікаву лекцію для ліцеїстів 9-10 класів на тему "Машинне навчання". Учні познайомились з поняттям штучного інтелекту і машинного навчання. Було розглянуто приклади задач. Ліцеїсти отримали інформацію про конкурси з штучного інтелекту на базі платформи Kaggle (Google)  та були запрошені до участі в цьому конкурсі.

 

v Гурток факультету будівництва теплоенергетики та газопостачання

Керівником гуртка є д.т.н., професор кафедри БМГА, академік АБУ Сердюк В. Р.