Подільський науково-технічний ліцей прагне розвивати нове покоління молодих людей, спроможних мислити критично, нести відповідальність за вчинки й діяти на благо своєї країни, здатних зробити навколишній світ кращим, готових до співробітництва, толерантних – справжніх членів світової спільноти.

Освітній процес спрямований на:

  • грунтовну фізико-математичну підготовку; -поглиблене вивчення інформаційних технологій;
  • використання перевірених дидактичних технологій для забезпечення максимального опанування учнями навчального матеріалу.

 Здійснюється набір дітей до 8-11 класів з поглибленим вивченням математики, фізики, хімії та інформатики. Зарахування до ліцею відбувається за результатами тестування з української мови та математики.

Прийом документів здійснюватиметься на базі комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» за адресою: м.Вінниця, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 9 Корпус № 4 ВНТУ 4 поверх.

І сесія вступного тестування відбудеться 20 квітня 2019 року о 10.00. Вступникам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (учнівський квиток або ID-картку), ручку з насиченою пастою чорного або синього кольору. Реєстрація розпочнеться  за 30 хвилин до початку тестування (о 09.30).

ІI сесія вступного тестування відбудеться 11 травня 2019 року о 10.00. Вступникам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (учнівський квиток або ID-картку), ручку з насиченою пастою чорного або синього кольору. Реєстрація розпочнеться  за 30 хвилин до початку тестування (о 09.30).

ІII сесія вступного тестування відбудеться 14 червня 2019 року о 10.00. Вступникам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (учнівський квиток або ID-картку), ручку з насиченою пастою чорного або синього кольору. Реєстрація розпочнеться  за 30 хвилин до початку тестування (о 09.30).

ІV сесія вступного тестування відбудеться 1 серпня 2019 року о 10.00. Вступникам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (учнівський квиток або ID-картку), ручку з насиченою пастою чорного або синього кольору. Реєстрація розпочнеться  за 30 хвилин до початку тестування (о 09.30).

V(заключна, коригуюча) сесія вступного тестування відбудеться 20 серпня 2019 року о 10.00. Вступникам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (учнівський квиток або ID-картку), ручку з насиченою пастою чорного або синього кольору. Реєстрація розпочнеться  за 30 хвилин до початку тестування (о 09.30).

Вступники, які не проживають у м.Вінниці, також можуть проходити тестування після 5 серпня 2019 року в день та час, визначений за попередньою домовленістю в телефонному режимі.

УВАГА! Зразок завдань вступного тестування 2018-2019 навчального року можна переглянути за посиланням.

Результати вступних сесій будуть опубліковані на сайті.

Телефони для довідок:

(097) 9539608 Козаченко Віталій Іванович (директор ліцею)

(063) 1549220 Лєсовий Володимир Юрійович (заступник директора з НВР)

Результати I сесії вступного тестування можна переглянути за посиланням

Результати II сесії вступного тестування можна переглянути за посиланням

Результати IIІ сесії вступного тестування можна переглянути за посиланням

Результати IV сесії вступного тестування можна переглянути за посиланням

Результати V сесії вступного тестування можна переглянути за посиланням

 

Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.