Подільський науково-технічний ліцей прагне розвивати нове покоління молодих людей, спроможних мислити критично, нести відповідальність за вчинки й діяти на благо своєї країни, здатних зробити навколишній світ кращим, готових до співробітництва, толерантних – справжніх членів світової спільноти.

Освітній процес спрямований на:

  • грунтовну фізико-математичну підготовку; -поглиблене вивчення інформаційних технологій;
  • використання перевірених дидактичних технологій для забезпечення максимального опанування учнями навчального матеріалу.

 Здійснюється набір дітей до 8-11 класів з поглибленим вивченням математики, фізики, хімії та інформатики. Зарахування до ліцею відбувається за результатами тестування з української мови та математики.

Прийом документів здійснюватиметься на базі комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» за адресою: м.Вінниця, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 9 Корпус № 4 ВНТУ 4 поверх.

Заключні вступні випробування (ІII сесія) відбудуться 20 серпня о 10-00.

Вступникові необхідно прийти до ліцею о 9-45. При собі мати документ, що посвідчує особу (учнівський квиток, свідоцтво про народження, паспорт тощо),  захисну маску, ручку та впевненість у своїх знаннях. У зв'язку із дотриманням  карантинних заходів батьків просимо до приміщення не заходити. Тривалість випробувань: робота з анкетою – до 15 хв., тест з української мови – 20 хв., тест з математики – 90 хв. 

Щиро бажаємо успіху!

Результати I сесії

 

Результати II сесії

 

УВАГА! Зразок завдань вступного тестування 2018-2019 навчального року можна переглянути за посиланням.

Зразок завдань вступного тестування 2019-2020 навчального року можна переглянути за посиланням

Результати вступних сесій будуть опубліковані на сайті.

Телефони для довідок:

(093) 1261906 Піщик Олена Володимирівна (заступник директора з науково-організаційної роботи)

 

 

Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.