File:Google Sheets logo (2014-2020).svg - Wikimedia Commons

переглянути список учасників

 

Старша ліга 10-11 класи

1

Пашвикін Максим Анатолійович

"КЗ ПНТЛОБМ"

2

Жмуд Анастасія Анатоліївна

Подільський ліцей

3

Андріїшен Артьом Віталійович

КЗ«ПНТЛОБМ»

4

Бондар Олег Дмитрович

ПНТЛ

5

Бичко Дар'я Юріївна

Павлівський ліцей

6

Бичко Дар'я Юріївна

Павлівський ліцей

7

Качалко Дар'я Сергіївна

Ліцей с. Павлівка Калинівської міської ради Вінницької обл.

8

Боченко Дмитро Олегович

Тульчинський ліцей №2

9

Довгучиць Максим Олегович

Тульчинський ліцей №2

10

Онищук Ігор Анатолійович

КЗ ПНТЛОБМ

11

Гріщенко Ілля Олександрович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованою молоді

12

Бас Каріна Анатоліївна

Літинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів номер 1

13

Шевчук Богдан Романович

КЗ"ПНТЛОБМ"

14

Кислова Олександра Юріївна

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

15

Лапчевська Дарина

ПНТЛОБМ

16

Мержанівський Ярослав Михайлович

КЗ "ПНТЛОБМ"

17

Малиш Катерина Артемівна

КЗ «Подільський науково-технічний ліцей»

18

Бабюк Маргарита Володимирівна

 ліцей с. Павлівка Калинівської міської ради Вінницької обл.

19

Ірга Марія Василівна

ПНТЛОБМ

20

Шафоростов Максим Андрійович

ПНТЛОБМ

21

Мельник Вікторія Василівна

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

22

Ігнатьєв Михайло Андрійович

ПНТЛ

23

Плаксій Анастасія Русланівна

Тульчинський ліцей номер 2

24

Мельник Нікіта

ПНТЛОБМ

25

Рейда Микола Олександрович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

26

Олексій Тригуб

Optima

27

Головащенко Олександр

PntlOBM

28

Чорній Руслан Артурович

ПНТЛ

29

Зборовський Олександр Русланович

Подільский науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

30

Постемський Олександр

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

31

Войцеховський Олександр Віталійович

ПНТЛОБМ

32

Клочак Сергій Валерійович

Тиврівська ЗОШ 1-3 ступенів

33

Соболевський Назар

ПНТЛОБМ

34

Левченко Ольга Андріївна

 ліцей с. Павлівка Калинівської міської ради Вінницької обл.

35

Станіслав Люлько

ПНТЛ

36

Томчук Євген Віталійович

ПНТЛ

37

Соболевський Максім Олександрович

ПНТЛ

38

Баранюк Валера

ПНТЛОБМ

39

Заїка Вікторія

Літинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1

40

Петушинський Віталій Васильович

Подільський науково-технічний ліцей

41

Щербатюк Владислав Сергійович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

42

Пилявський Владислав Віталійович

ПНТЛ

43

Семяшкін Владислав Сергійович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

44

Мудрик Владислав Владимирович

ПНТЛОБМ

45

Ковінько Олександр

Тульчинського ліцею №2

46

Опольський Володимир

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

47

Заєць Юлія Сергіївна

Літинське ОЗЗСО 1-3 ст. #1

48

Панковецька Ірина Володимирівна

Літинський ОЗЗСО l-lllст. №1

49

Журабаєва Софія Абдухамідівна

Подільський науково-технічний ліцей

 

Середня ліга 9 класи 

1

Поліщук Анна Віталіївна

Тульчинський ліцей №2

2

Матвійчук Антуан Петрович

"ПНТЛОБМ"

3

Капустинська Богдана Юріївна

Літинський ОЗЗСО |-||| ст. №1

4

Вакало Назар

Тульчиньський ліцей номер 2

5

Банчу Діана Ярославівна

Тульчиньський ліцей 2

6

Танасюк Діана Олександрівна

Тульчинський ліцей 2

7

Герасимов Олександр Вікторович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

8

Єлизавети Віталівна

Тульчинський ліцей номер 2

9

Григорук Єлізавета Дмитрівна

ЗК Жмеринський ліцей & 2

10

Капустян Єлизавета Львівна

КЗ Жмеринського ліцею №2

11

Вапнярчук Єлізавєта Сергіївна

Тульчинський ліцей №2

12

 Гненний Максим Олександрович

Літинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів √1 Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області

13

Московець Ніка Віталіївна

Тульчинський ліцей номер 2

14

Нападовська Дар'я Богданівна

Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1

15

Конопко Назарій Миколайович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

16

Заводян Назар Сергійович

Тульчинський ліцей 2

17

Гаврилюк Андрій Олександрович

Комунальний заклад "Подільський науково-технічний ліцей до обдарованої молоді"

18

Саранча Любов Василівна

Літинський ОЗЗСО |-|||ст.№1

19

Стеценко Олександра Сергіївна

Тульчинський ліцей №2

20

Себестіянський Богдан Віталійович

ПНТЛ

21

Бондарчук Софія Олександрівна

Літинський ОЗЗСО I-III ступенів №1

22

Муляревич Софія

  Літинський опорний заклад  загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1

23

Шпирко Марина Віталіївна

Тульчинський ліцей номер 2

24

Крупко Ілля Віталійович

ПНТЛОБМ

25

Юрій Володимирович

КЗ Жмеринський ліцей #2

26

Мамаєнко Владислав Олегович

Тульчинський ліцей №2

27

Постолатія Євгена

ПНТЛ для ОБМ

 

Молодша ліга 7-8 класи  

1

Кононенко Олександр Дмитрович

КЗ "ВЛ №18"

2

Олійник Марія Андріївна

КЗ«ПНТЛОБМ»

3

Шпак Анастасія Павлівна

КЖ Жмеринського ліцею

4

Кирилюк Ангеліна

КЗ «ВЛ» №9

5

Копистиринська Анна Євгеніївна

Подільський нуково-технічний ліцей для обдарованої молоді

6

Резидент Артем Костянтинович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

7

Мельничук Артем Сергійович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

8

Батирова Сабіна Русланівна

КЗ "Жмеринсьий ліцей N2"

9

Білан Андрій Дмитрович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованної молод

10

Гнатюк Тимофій Дмитрович

Вінницький технічний ліцей

11

Черкас Ілля Костянтинович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарваної молоді

12

Шаргородський Іван Сергійович

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

13

Лівінський Ростислав Олегович

ВФМЛ №17

14

Шамраєнко Максим Євгенович

КЗ "Жмеринський ліцей"   номер 2

15

Верич Марія Андріївна

ПНТЛОБМ

16

Колеснік Марія Миколаївна

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

17

Нізельський Матвій Анатолійович

Жмеринський ліцей номер 2

18

Кудрявцев Максим Станіславович

ПНТЛОБМ

19

Кривешко Назар Романович

КЗ «Подільский науково-технічний ліцей для обдарованої молоді»

20

Назаренко Віталій Васильович

КЗ "ПНТЛОБМ"

21

Греськов Назар Олександрович

Жмеринський Ліцей №2

22

Новіцький Максим Олександрович

КЗ Вінницікий ліцей №4 імені Д І Менделєєва

23

Барабаш Олександр Сергійович

Вінницький технічний ліцей

24

Остафійчук Катерина Олегівна

КЗ "ВФМГ №17"

25

Пилявець Володимир Андрійович

КЗ "Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді"

26

Trachuk Rostyslav Pavlovych

Вінницький Технічний Ліцей

27

Ковальчук Софія Олександрівна

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

28

Літвінов Савелій Андрійович

КЗ ПНТЛ ОБМ

29

Шпак Артем Павлович

КЗ ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

30

Свирида Владислав Володимирович

 Подільський-Науково технічний ліцей для обдарованої молоді

31

Цимбал Тарас Ігорович

ПНТЛ

32

Томчук Дмитро

КЗ «ПНТЛОБМ»

33

Терліковський Володимир Вячеславович

ПНТЛОБМ

34

Бруцька Валерія Олександрівна

КЗ" Жмеринський ліцей №2"

35

Пилявець Андрій Вікторович

Брацлавський ліцей №1 Брацлавської селищної ради Вінницької області

36

Власенко Валерій Ярославович

КЗ "ПНТЛОБМ"

37

Зубрін Юрій

Вінницький технічний ліцей