ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

 

 

Українська мова та література

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Барщук Вікторія Романівна

9-М

Ленартович Н.А., Синявська Н. О.

ІІІ

2.

Ковальська Анна Вікторівна

10-М

Ленартович Н.А., Синявська Н. О

ІІІ

 

Математика

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Івасюк Володимир Олександрович

9-М

Попова І.В.

ІІ

2.

Безкревний Олексій Сергійович

9-М

Попова І.В.

ІІ

3.

Янчук Дмитро Андрійович

9-М

Попова І.В.

ІІІ

4.

Андріяш Максим Олегович

8-М

Попова І.В.

ІІ

 

Правознавство

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Барщук Вікторія Романівна

9-М

Чепорнюк О.А.

ІІ

 

Астрономія

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Андріяш Максим Олегович

8-М

Блащук А.П.

ІІІ

2.

Івасюк Володимир Олександрович

9-М

Блащук А.П

ІІІ

3.

Безкревний Олексій Сергійович

9-М

Блащук А.П

ІІІ

4.

Тімачов Даніїл Олексійович

11-ІТ

Блащук А.П

ІІІ

 

 

Англійська мова

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Костюк Владислава Сергіївна

11-ІТ

Бондар Н.С.

ІІІ

 

Хімія

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Матвієнко Ярослав Олександрович

9-М

Рєзнік О.Т.

ІІІ

2.

Слободяник Андрій Сергійович

10-М

Рєзнік О.Т.

ІІ

 

Інформаційні технології

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Цулін Володимир Сергійович

10-ІТ

Лісовий В.Ю. 

Лісова І.П.

І

2.

Павлюк Петро Петрович

10-ІТ

Лісовий В.Ю. 

Лісова І.П.

І

3.

Рой Вікторія Владиславівна

10-ІТ

Лісовий В.Ю. 

Лісова І.П.

ІІ

4.

Миколюк Богдан Віталійович

9-ІМ

Лісовий В.Ю. 

Лісова І.П.

ІІ

5.

Мотилюк Дмитро Олексійович

10-ІТ

Сірак С.В.

ІІ

6

Ляшенко В'ячеслав Ігорович

10-М

Лісовий В.Ю. 

Лісова І.П.

ІІ

7.

Капшук Марія Валеріївна

10-ІТ

Лісовий В.Ю. 

Лісова І.П.

ІІІ

8.

Кулик Ольга Володимирівна

10-М

Сірак С.В.

ІІІ


 

 

Правознавство

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Барщук Вікторія Романівна

9-М

Чепорнюк О.А.

ІІІ

 

Екологія

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Крива Ольга Вікторівна

10-М

Мудрак О.В.

ІІ

 

Фізика

№ п/п

П.І.П.

Клас

П.І.П. учителя

Призове місце

1.

Безкревний Олексій Сергійович

9-М

Блащук А.П.

ІІІ

2.

Воронецький Іван Іванович

9-М

Блащук А.П.

ІІІ