Адміністрація комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» повідомляє, що на платформі ліцею 27.12.2022 року буде проведено математичну інтелектуальну гру «Занзібар-online».

 Занзібар online - індивідуальне змагання для учнів 7-11 класів. Для участі у грі потрібно пройти реєстрацію (буде відкрита з 19.12.2022 по 25.12.2022 за посиланням Реєстрація, вкладка «Занзібар-Реєстрація учасника»), у день гри мати комп’ютер (ноутбук, планшет, смартфон) із доступом до мережі інтернет, уважно ознайомитись із технічними аспектами участі, й звичайно, гарний настрій та бажання перемогти!

 

План заходів математичного змагання «Занзібар-online»

19.12-25.12.2022

Реєстрація

27.12.2022 (9.30)

Технічна нарада (відповіді на запитання учасників). Місце проведення телеграм-канал https://t.me/zanzibar_vin та чат https://t.me/zanzibar_vin_chat

27.12.2022 (10.00)

Початок гри

27.12.2022 (12.00)

Завершення гри

27.12.2022 (19.00)

Публікація правильних відповідей та вказівок до завдань

Дату буде повідомлено

пізніше

Нагородження переможців

Новини, детальна інформація та організаційні питання будуть розміщуватись у:

 

Telegram-канал

https://t.me/zanzibar_vin

 

Чат

https://t.me/zanzibar_vin_chat

 

Технічні вимоги

 

Перед початком гри перегляньте відео!!!!

Для учнів, які беруть участь у грі, використовуючи комп'ютер або ноутбук

 

Для учнів, які беруть участь у грі, використовуючи планшет або смартфон

 

 

 

Короткий опис

Перед початком гри учасники отримують одразу усі задачі (від 10 до 30), які вони розв’язують протягом 2 годин. Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона правильна, то вважається, що учасник цю задачу розв’язав, якщо відповідь неправильна  або не повна, то задача учасникові зараховується як не розв’язана.

На кожну задачу учасник може дати тільки одну відповідь.

На початку гри  кожна задача оцінюється в 20 (30) балів. Подальше нарахування балів за задачі та вартість задачі оцінюються таким чином: якщо учасник першим розв’язав, наприклад, задачу № 5, то він отримує за неї 20 балів і вартість задачі стає 19. Якщо ще один з учасників її розв’язав, то за неї 19 балів отримує не лише він, а ще й замість 20, виставляється 19 балів учасникові, що її розв’язав раніше. Якщо ще один учасник її розв’язав правильно, то усі три учасники отримають за задачу по 18 балів. Якщо учасник неправильно розв’язав цю задачу, то він за неї отримує 0 балів, а усі учасники, що її розв’язали на 1 бал більше. Учасник набирає відповідну суму за кожну правильно розв’язану задачу.

Якщо ж якусь задачу правильно розв’язав лише 1 учасник, то бали цієї задачі по завершенню гри  для неї подвоюються. Це має стимулювати учасників спробувати правильно розв’язати саме найскладніші задачі.

Перебіг гри буде виводитись у вигляді електронної таблиці, розміщеної на сайті закладу.

Завдання ВЕСНА 2022

 Молодша ліга 

 Середня ліга 

 Старша ліга

 

 

 

 


АРХІВ ЗАВДАНЬ

Завдання осінь 2021

Молодша ліга + розв'язки 

Середня ліга + розв'язки

Старша ліга + розв'язки