Новорічний цикл свят приніс із собою подих зими, яка закружляла в танку сніжинок, заіскрилась сяянням сонечка на віконних морозних візерунках і розвеселила ліцеїстів та вчителів нашого закладу, адже незабаром прийдуть канікули, які учні проведуть у родинному колі, святкуючи новорічні та різдвяні свята, а педагоги радітимуть можливості перепочити та завершити всі справи в році, який минає.

Напередодні зимових канікул класні колективи намагались створити святковий настрій всій подільській родині, адже погода не радувала - і врятувати ситуацію взялись ліцеїсти, які взяли участь у загальноліцейному конкурсі "Кращий навчальний новорічний кабінет". Як же приємно було навчатись у таких святкових аудиторіях! Вразити намагались усі, але найкраще це вдалось....

У творчій боротьбі п'єдестал посіли:

1 місце - класний колектив 9-М класу (ідея з конфеті, геометрична ялинка, символічна ялинка та Морозик-смаколик, декор вхідних дверей)

Красу, яку побачили члени самоврядування ліцею, не передати жодними світлинами.

2 місце - класний колектив 8-ТІ2 класу (новорічна ялинка на фоні фізичних задач, handmade-декор, гірлянди)

Було святково та водночас метушливо, ніби незабаром почуємо новорічний набат годинника

3 місце - класний колектив 10-ФХ класу (handmade Дід Мороз, яскраві гірлянди, паперові сніжинки, хороводи сніжинок на вікнах з усіх усюд).

У цій аудиторії у свято вірять. Хотілось узяти ковдру та чашку трав'яного чаю та чекати в цьому кабінеті на новорічне диво.

У Подільському ліцеї із нетерпінням чекають на завершення навчального семестру та прийдешніх свят! Вірмо в казку! Вірмо в диво!