10Працівники закладів освіти області з перших годин війни організувалися на допомогу нашим захисникам, переселенцям і біженцям із областей, де ведуться активні бойові дії. Зараз кожен працює на своєму місці, докладаючи максимум зусиль для спільної перемоги.
Колектив Подільського ліцею ініціював збір фінансової благодійної допомоги для бійців, які проходять реабілітацію на базі КНП "Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради". На зібрані кошти було закуплено речі першої необхідності (одяг, взуття). До благодійної допомоги долучились небайдужі вінничани. Громадське об'єднання Ірина Колесник передало смаколики нашим воїнам, а волонтери Ротарі-клубу "Вінниця Поступ" Андрій Гижко та Євген Попов  - зубні щітки, мило, вологі серветки, перчатки, підгузники.
Лікарі-реабілітологи були вдячні за надані бандажі та шини для верхніх та нижніх кінцівок. На сьогодні це дуже необхідні засоби реабілітації хлопцям, які відновлюються після поранень.
Хочемо вірити, що пацієнтів у згаданій спеціалізованій лікарні ставатиме менше. Разом із тим, будемо робити все залежне від кожного з нас задля досягнення перемоги!
 10 10 10 10