10Відповідно до плану роботи закладу з 11 по 16 квітня вчителями математики, інформатики та фізики було проведено предметний тижневик. Наскрізна змістова лінія –висвітлення ролі видатних українських математиків, фізиків та інформатиків у становленні світової науки.
Ученицями 8ТІ2 класу Грижинку Катериною та Христіною Діаної була представлена науково-дослідна робота “Знайомство з головоломкою - Танграм”. В процесі представлення презентації були висвітлені основні аспекти та питання визначення Танграму, розвиток який він надає, сфери використання та історія його походження "Цифри не керують світом, але вони показують, як світом керують." Під таким девізом пройшла презентація проєкту “Урок-подорож з математики “Дивовижний світ чисел””, яка була представлена ученицею 8ТІ2 класу Сіденко Анастасією. ( Хом’юк В.В.).
Для учнів 8 класів була проведена вікторина “Перші кроки у Python” за допомогою платформи Kahoot. Під час виконання завдань учні продемонстрували свій рівень знань з предмету, здатність швидко знайти рішення, проявили своє прагнення до перемоги. (Лєсова І. П., Сірак С.В., Мельнічук Л.В.)
Для учнів 9 класів була проведена вікторина “У світі графічних інтерфейсів” за допомогою платформи Kahoot. (Лєсова І. П., Сірак С.В., Лєсовий В.Ю)
Учні 11-М класу створили промо-ролик свого наукового проєкту «Розумний будинок» із патріотичною назвою «Рутенія» (Лєсовий В.Ю.)
Для учнів 8М класу проведено конкурс-перегляд презентацій “Загадковий світ числа П”. Відзначено роботу Орловської Софії. Переглянуто фільм “За що я люблю математику”. Для учнів 11М, 10М1 класу проведено наукову конференцію з переглядом презентації “Правильні многоранники. Платонові тіла. Тіла Архімеда. Каталонові тіла”. Було переглянуто фільм “За що я люблю математику” та презентацію “Видатні математики України”. (Попова І.В.)
Учні 10-М1 класу взяли учать у конкурсі учнівських дослідницьких проектів з теми "Видатні українські винахідники", серед найкращих презентацій - роботи учнів Лапчевської Д., Томчука Є. ,Онищука І.( вчитель - Джереловська І.) Переможцем у конкурсі став Онищук Ігор із розповіддю про винахід Марини В'язовської, нашої талановитої сучасниці, яка змогла розв'язати проблему ,над якою науковці працювали понад століття. (Джереловська І.М.)
Астрономічні п’ятихвилинки були проведенні в 9-11 класах. Також для учнів 10-х класів було організовано та проведено конкурс презентацій «Моделювання фізичних явищ та процесів засобами ІТ-технологій». Найкращими визнано роботи Тодощенка Є., Сорокіна Д. Цікавим та видовищним видався позакласний захід - майстер клас “Заправка та відновлення картриджів лазерної копіювальної техніки. Усунення типових несправностей ”для ліцеїстів 10-11 класів. (Клапущак В.М.)
Предметний тижневик завершився захоплюючою інтелектуальною математичною грою для учнів 7-11 класів «Занзібар-online». Розробники завдань та організатори: Петрушенко О.Ю., Попова І.В., Півторак А.А., Бурдейна Л.І., Джереловська І.М., Липовий І.Г. доклали максимум зусиль для того, щоб у цей нелегкий для країни час, школярі Вінницької області мали можливість проявити свої інтелектуальні можливості та математичні навички.