Ось і відбулись урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову середню освіту для учнів Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді.
Подільська родина вітала випускників 9-х класів 2021-2022 навчального року та їх наставників:
9-М кл.кер. Джереловська Ірина Миколаївна
9-ТІ кл.кер. Сірак Сергій Вікторович
9-ФХ кл.кер. Блащук Тетяна Володимирівна
На цій святковій зустрічі ми мали змогу побачитись, обійнятись, привітати одне одного, сказати щемливі слова і навіть поплакати... Наші сльози були через втрату найцінніших хвилин живого спілкування, які забрала спочатку пандемія, а потім війна, наші сльози були через усвідомлене розуміння найбільших святинь для кожної людини - любові до матері та рідної землі, поваги до найріднішого класного керівника та вчителів. Наші сльози були через потребу змінювати кардинально своє життя і йти у невідоме - їхати на навчання до іншої країни, чи просто покидати стіни рідного освітнього закладу, вирушаючи на навчання до ЗВО.
Пригадується випадок із життя одного відомого скрипаля. Він виступав з концертом. І раптом струна його скрипки обірвалась. Музикант не розгубився, а просто закінчив мелодію на трьох струнах. Життя змушує нас закінчувати мелодію і на трьох струнах, коли одна виходить з ладу. Знайдіть себе і будьте собою. Пам’ятайте, що на землі немає такої другої людини, як ви.
Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість. Кожен з вас здатний відстояти свою думку й витримати будь-які випробування для досягнення успіху. Будьте гідними людської поваги та радуйте нас і батьків своїми досягненнями! У добру путь! Нехай вам щастить!
П.С. Щиро будемо раді бачити кожного з вас у стінах рідного ліцею в наступному навчальному році! Хай щасливою буде доля для кожного випускника закладу та подільської родини!

ФОТО: ВЛАДИСЛАВ ЩЕРБАТЮК, 9-ФХ