1016-17 лютого відбулась міська Гімназіада з волейболу, у якій брало участь16 команд (4 підгпупи по 4 команди хлопців). Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді також представив команду волейболістів. Груповий етап наша команда закінчила на 1 місці, обігравши ВМЛ 29 з рахунком 2:0, і з таким же рахунком ми перемогли ВМЛ 34, увійшовши до фінальної частини змагань.
Фінальні ігри проходили у ВМЛ 31. У фінал вийшли найсильніші команди своїх підгруп (ВМЛ 31, 2, 19, ПНТЛ). Відбулось два півфінали:
ВМЛ 31 - ВМЛ 2 рахунок 2:0 на користь ВМЛ 31;
ПНТЛ - ВМЛ 19 рахунок на нашу користь 2:1.

Таким чином, наша команда потрапила до фіналу змагань, де ми зустрілись з чинним чемпіоном - командою ВМЛ 31. У запеклій боротьбі з рахунком 2:1, на жаль, ми поступилися й посіли другу сходинку, ставши срібними призерами змагань. Вдячні тренерам команди Поповському Олександру Борисовичу, Яцку Володимиру Васильовичу та ліцеїстам за прекрасну гру, неймовірні емоції, гідну боротьбу, а також нашим захисникам, завдяки яким ми можемо проводити такі змагання. Слава Україні! Слава ЗСУ!!!