10Квітень був насичений спортивними подіями. 9-20 квітня 2023 року у Вінниці проходили змагання з легкої атлетики серед учнів ліцеїв міста, і також у цей період відбувся щорічний відкритий чемпіонат міста. Легка атлетика - це королева спорту. І дуже приємно, що в наш час цим видом спорту займається дуже багато дітей. У спортивних перегонах узяли участь і вихованці Подільського ліцею. Наші ліцеїсти яскраво проявили себе й показали чудові результати.

Дякуємо учасникам змагань, які виборювали перемогу: Мартинюк О. (8-М), Лисиця А. (8-ТІ2), Педоренко М. (9-М), Сковира М. (11-ФХ), Гаврилюк А. (9-М), Лиховідов А. (11-ФХ), Комар А. (11-ФХ). Усі свої кваліфікаційні забіги наші ліцеїсти виграли, а до фіналу потрапили Столяр М. (10-М), Павлюк М. (11-М), Горобчук Д. (10-ІТ) і Рябчук Є. (11-ФХ). У рейтинговій таблиці 2 місце з бігу на 100 м посів Столяр Максим і 3 місце - Павлюк Михайло. У штовханні ядра виявилися кращими Лиховідов Антон -4м. та Комар Андрій -9м. Дякуємо збірній за чудові змагання, наполегливість та результативність! Бажаємо спортсменам здоров'я, натхнення до тренувань та нових перемог!