День знань — це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у ліцеї та рідні виші.
Подільський науковий ліцей чекав на своїх рідних ліцеїстів. Подільська родина з нетерпінням очікувала на нових талановитих учнів!
Отож нас не злякали потужний вітер й нестримний дощ — ми гучно та активно розпочали навчальний рік святковим заходом у стінах актової зали ВНТУ й продовжили спілкування, а для декого знайомство, на Першому тематичному уроці "Ти як? Повертаємось до ліцею!", на якому кожен згадав, завдяки кому ми маємо радість сісти за ліцейні парти — наших Героїв, славне ЗСУ!
Цьогоріч до подільської родини приєдналося 113 наймолодших учнів — і це найбільша кількість за всю історію існування освітнього закладу! Святкова тепла атмосфера, яка панувала цього дня в ліцеї, об'єднала серця всієї Подільської родини!
Усім, хто в цей день прийшов до ліцею здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети в житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим восьмикласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань! Вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Зичимо, щоб цей рік для кожного з нас, особливо для вчителів і батьків, був наповнений позитивними результатами, гарним настроєм, новим досвідом та черговими звершеннями!
Хай наша спільна праця стане запорукою визначних успіхів у зміцненні України!
Успішного нам року та нових здобутків!