Сила нашого народу в єдності й взаємодопомозі, про що ми повсякчас переконуємось у цей нелегкий для українців час. Усі сили громадяни спрямовують на протидію ворогу нарівні з державою. Кожен працює на своєму фронті, роблячи те, що найкраще вміє й ще устократ більше.
Освітянська родина Подільського наукового ліцею неодноразово доводила, що працюватиме за будь-яких умов. Підтримати спільноту ліцеїстів та педагогів у волонтерських проєктах, благодійних зборах поспішають батьки та небайдужі вінничани.
Як відомо, добро повертається сторицею, тож приємно, що всупереч приходу холодної зими, ми відчули ще більше тепла, адже за сприяння депутата Вінницької міської ради Терліковського Вячеслава Васильовича, наша Подільська родина отримала обігрівальні гармати виробництва ПРАТ «Вінницький завод «Маяк», які неодмінно покращать перебування ліцеїстів як у стінах освітнього закладу, так і в укритті. Ось уже понад 25 років підприємство спеціалізується на виробництві електрообігрівальних приладів і обладнання для систем опалення як під власною торговельною маркою ”Термія”, так і під понад десять ТМ партнерів, повсякчас дбаючи про споживачів своєї продукції, поєднуючи традиції й передові технології.
З вірою в Україну й українців працюємо далі!