Учні Подільського наукового ліцею отримали незабутню можливість дізнатися більше про протизаконне розповсюдження наркотиків, шкоду тютюнопаління, шахрайські схеми та протидію насиллю під час зустрічі з інспекторами ювенальної превенції. Захід відбувся з ліцеїстами 9-ТІ1, 8-ТІ1 та 8-М2, які виявили великий інтерес до теми.
Інспектори Єніна Яна Станіславівна та Котляр Богдан Віталійович провели важливий діалог щодо актуальних питань у їхньому житті.
Учасники лекції активно брали участь у дискусії й ставили інспекторам безліч запитань, виявляючи бажання зрозуміти та усвідомити небезпеку таких негативних явищ.

Інспектори старанно пояснювали й надавали корисні поради, спрямовані на формування правильних життєвих пріоритетів серед молоді.
Заступник директора з виховної роботи Наталя Синявська висловила подяку інспекторам за їхню ініціативу та зазначила важливість подібних зустрічей, які відбудуться в закладі й з іншими класними колективами протягом лютого 2024 року.
Ця лекція стала ще одним кроком у формуванні свідомих і відповідальних громадян, які усвідомлюють наслідки своїх вчинків та готові приймати правильні рішення в майбутньому.