14 лютого Подільський науковий ліцей занурився у вир танців, пісень та веселощів на честь Дня закоханих! Протягом дня щоперерви ліцеїсти мали змогу співати в караоке українських пісень, ділитися гарним настроєм й емоціями з друзями й вчителями, які долучались до музичних перерв.
Ретродискотека подарувала ліцеїстам незабутні емоції та зарядила позитивом.

Під запальні мелодії минулих років ліцеїсти танцювали, співали та насолоджувалися живою музикою у виконанні своїх талановитих однолітків. Танці, що супроводжувалися сміхом і веселими аплодисментами, створили неповторний колорит цього святкового вечора.

Вечір був насичений цікавими конкурсами та розвагами. За участь у них учасники отримували смачні призи.

Кульмінацією вечора стало оголошення "Валентини" та "Валентина" вечора. Переможцями конкурсу, за кількістю отриманих валентинок, стали ліцеїсти 11-х класів Олександр Острий та Анна Рябець.

Не менш популярним став конкурс кращого ретрообразу, у якому взяли участь усі охочі з Подільської родини.
Неабияке захоплення публіки здобула Поліна Юрлова з 8-М1 класу, яка перемогла в конкурсі на "Кращий ретрообраз". Радість від перемоги креативна ліцеїстка розділила з однокласниками, отримавши заслужений солодкий приз.
Запальний вечір не був би можливим без допомоги в організації вчителя мистецтва Слободянюка Андрія Миколайовича та ініціативної творчої групи ліцеїстів.
Подільський науковий ліцей – це не лише про навчання, але й про вміння відпочивати весело та цікаво попри все! Ми щасливі, що вміємо поєднувати й те, й інше!

#ПНЛ #ДеньЗакоханих #Ретродискотека #Веселощі #Навчання #Відпочинок