20 лютого – день, коли Україна схиляє голову в скорботі, вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні – мужніх борців за свободу та гідність нашого народу.

Цього дня учні Подільського наукового ліцею традиційно долучилися до всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті". Озброївшись лише білими ангеликами, створеними власноруч, і щирими почуттями, ми вийшли на майдан Героїв Небесної Сотні міста, аби вшанувати пам'ять полеглих.

Під звуки щемливої мелодії ліцеїсти розвісили паперових янголів – символів невинно загиблих Героїв. Кожен янгол – це німе свідчення трагічних подій Революції Гідності, це тихий біль і вічна пам'ять про тих, хто віддав життя за Україну.

Під час хвилини мовчання юні патріоти схилили голови, ушановуючи подвиг Героїв. У цій тиші відчувалося єднання поколінь, єднання живих з тими, хто відійшов у вічність.

Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Ми повинні бути гідними їхньої пам'яті, жити й творити для того, щоб Україна стала тією країною, за яку вони боролися.

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні – це не просто спогад про трагічні події. Це наш духовний оберіг, наш стимул до змін, наше прагнення до кращого життя.

Слава Україні! Героям слава!