Подільський науковий ліцей орієнтується не лише на свою академічну силу, але й на талант і вміння рідних ліцеїстів у різних сферах. Одним із найяскравіших прикладів є успіхи учениці 11-М класу Софії Добржанської в її захопленні кульовою стрільбою.
Софія мчить уперед і здобуває все нові перемоги!

 У відкритому чемпіонаті області серед спортсменів 2000 р.н. та молодших (13-16 грудня 2023 року) Софія заслужено виборола друге місце у вправі ГП-6 серед жінок на чемпіонаті області серед спортсменів 2000 р.н. та молодших. Цей успіх підкреслює її виняткову техніку та високий рівень конкуренції.

У відкритому чемпіонаті області (25-26 січня 2024 року)
Софія продовжує утверджувати своє лідерство в області, виборюючи перше місце у вправі ГП-6 серед жінок. Це свідчення її стійкої роботи та відданості.

 У відкритому чемпіонаті міста Вінниці (16-17 лютого 2024 року) спортивний світ знову побачив винятковий талант Софії під час цього захопливого турніру. З 65 учасників міського чемпіонату вона була в передніх рядах, завоювавши друге місце у вправі ГП-6 та посівши перше місце у вправі ГП-Мікс серед жінок. Це свідчення не лише її виняткової стрільбицької майстерності, але й великого наполегливого тренування.


 Вітаємо Софію Добржанську із її разючими досягненнями в стрільбі кульовій!
Її талант, наполеглива праця та визначеність є великим джерелом натхнення для оточення.
Бажаємо Софії подальших перемог і світлих спортивних досягнень у майбутньому!